Все, що вам потрібно знати про освіту, сертифікати та курси у вашому резюме

Навіть якщо ваша освіта не має відношення до посади, на яку ви претендуєте, вона така ж важлива, як і досвід роботи. Це надає більше довіри до вашої професійної історії та демонструє, що ви витратили роки на придбання своїх знань.

Багато хто сприймає цей розділ як належне і не приділяє йому особливої ​​уваги. Однак, освіта може виділити вас серед інших кандидатів та допомогти рекрутерам прийняти остаточне рішення.

ОСВІТА в резюме

Освіта в резюме відображає ваш досвід і дає роботодавцям більше можливостей, щоб зрозуміти, чи відповідаєте ви їх очікуванням та потребам. Таким чином, якщо ваш академічний ступінь пов'язаний з бажаною посадою та у вас є додаткова кваліфікація, ви можете миттєво стати відповідним кандидатом.

Ось чому так важливо створити короткий, але ідеальний розділ освіти. Ви також можете використовувати цю категорію у своїх інтересах. Ось все, що вам потрібно знати про написання розділу.

Що включити до розділу освіти в резюме?

Як і у випадку з будь-якою іншою категорією, не забудьте узгодити цю категорію з роботою, на яку ви претендуєте. Це означає, що неважливо чи ви ще студент або ні. В останньому випадку вам не потрібно зосереджуватись на освіті, якщо цього не потребує посада (наприклад, академічна сфера).

Ступінь має вирішальне значення для цієї частини вашого резюме. Ви можете вдаватися до подробиць та згадувати свої спеціальності, однак ви не зобов'язані писати дату закінчення навчального закладу (але це рекомендується).

Рекрутери очікують побачити ваш середній бал (GPA), якщо ви щойно закінчили коледж або ще навчаєтесь і подаєте заявку на стажування. Ваші оцінки будуть мати значення також через один-два роки після випуску (якщо у вас був найвищий бал).

Оскільки розділ освіти – це ваша можливість виявити себе, включіть у нього всі відповідні нагороди, отримані за роки навчання в університеті. Якщо ви щойно закінчили коледж або не маєте великого досвіду роботи, ви також можете перерахувати інші пов'язані з цим види діяльності, такі як позакласні клуби або керівні посади у студентських організаціях.

Таким чином, ви можете використовувати цей розділ для додавання інших професійних курсів, сертифікатів та досягнень. Але якщо матеріалу багато (більше, ніж досвід роботи), подумайте про створення окремого розділу.

Місце розміщення розділу про освіту

Рекомендується, щоб випускники та студенти мали розділ освіти якомога вище в резюме. У них навряд чи буде достатньо досвіду, щоб приділити увагу цьому розділу, тому краще виділити освіту.

Студенти вважають наш конструктор резюме ідеальним для них, тому що він поміщає цей розділ на початок резюме або поряд з досвідом. Використовуючи наш шаблон, вам не потрібно замислюватися про те, що написати в першу чергу і чи в правильному напрямку ви йдете.

Проте, якщо ви більше не студент, можливо, вам варто подумати о переміщенні розділу освіти в кінець резюме. Якщо у вас є наукові ступені, наприклад, доктор філософії та магістр, варто розмістити їх відповідно до їх рівня (наприклад, доктор філософії, магістр, бакалавр).

Якщо у вас достатньо досвіду роботи, тоді слід перерахувати лише найважливіші університетські досягнення, а також освітні досягнення та досягнення, які мають відношення до роботи.

Але якщо вам не підходить жоден з цих двох варіантів. Можливо, у вас ще багато часу до закінчення навчання, або ви покинули університет до закінчення і ставите питанням, чи варто вам включити його. Ось що вам слід робити у таких випадках.

Чи слід включати незакінчену освіту або освіту, що знаходиться в процесі?

Коротка відповідь – так! Навіть якщо ви закінчили лише один семестр, якщо ви успішно здали відповідні предмети, обов'язково додайте їх.

Ті, хто все ще навчається, можуть додати закінчені предмети та коли вони планують здобути вищу освіту. Хоча досвід роботи є важливим елементом резюме, рекрутери дбають про вашу освіту, особливо якщо ви ще молоді.

Ось основні речі, які слід включити.

Ви також можете розглянути можливість додавання академічних досягнень, свій середній бал (рекомендується виключити його якщо він низький), предметів та курсових робіт, пов'язаних з посадою, та позакласну діяльність (наприклад, керівні ролі у студентських асоціаціях).

З іншого боку, якщо ви не закінчили свою освіту, вам слід подумати про її додавання. Додайте будь-які значні досягнення та відповідні курсові роботи, оскільки вони можуть показати вашу пристрасть та старанність.

Ті кандидати, у яких найвищий рівень освіти – вища школа, можуть вказати назву вищої школи, місцеперебування та дату закінчення. Жодних додаткових подробиць не потрібно. Рекомендується структурувати його, як у наведеному нижче прикладі.

Вища школа мистецтв, Ньюарк, Нью-Джерсі.
Закінчила у 2013 році.

Крім того, ви можете перерахувати будь-які доречні позакласні заняття під час школи, які додадуть вашому резюме додаткову цінність. Якщо у вас немає досвіду роботи, ви можете написати опис курсової роботи яка продемонструє, що ви сумісні з вимогами роботодавця.

Якщо ви не закінчили школу, ось що ви можете додати.

Школа мистецтв, Ньюарк, Нью-Джерсі.
Відвідувала школу з 2011 до 2013 року.

Якщо ви все ще навчаєтесь у старшій школі. Додайте свою освіту, дотримуючись структури нижче.

Вища школа мистецтв, Ньюарк, штат Нью-Джерсі,
Повинна закінчити школу у 2024 році.

Насамкінець, розділ вашої освіти завжди повинен включати назву вашого ступеня (наприклад, бакалавр, магістр, MBA, доктор філософії) у зворотному хронологічному порядку. Ще одна важлива річ, яку потрібно додати – це ваша спеціальність (наприклад, ЗМІ та комунікації). Якщо ви закінчили навчальний заклад, ви також можете включити основні та другорядні предмети, оскільки вони можуть дозволити рекрутерам краще зрозуміти ваші прагнення.

Далі слідує назва університету, коледжу або установи та (очікувана) дата закінчення. Чи додавати свій середній бал - це ваш вибір, але якщо ви здобули ступінь понад десять років тому, це, ймовірно, вже не актуально. Крім того, пам'ятайте, додавайте його тільки в тому випадку, якщо він вищий за середній. Останнє, що ви повинні включити до розділу своєї освіти, – це позакласні заняття та академічні здобутки.

Создать резюме прямо сейчас

Якщо вам цікаво, куди слід включити сертифікати та курси, ось що вам слід знати.

Як додати в резюме сертифікати

Сертифікати підвищують довіру до вашого відповідного досвіду і є доказом вашої пристрасті, старанності та прагнення до навчання. Вони демонструють, що вас не влаштовує лише формальна освіта. Не кожен кандидат в резюме буде мати більше, ніж університет чи середню школу. Саме тому рекомендується додавати сертифікати.

Акредитовані асоціації та поради присуджують сертифікати як свідчення про проходження навчання для певної професії чи навички. Зазвичай це означає, що вам доведеться сплатити внесок за участь та отримати сертифікат після того, як ви підтвердите свою кваліфікацію.

Таким чином, вам доведеться скласти іспит або оцінку навичок. Сертифікація зазвичай потребує час та самовідданість. Ось чому рекрутери цінують кандидатів, які мають більше, ніж просто науковий ступінь.

Ось ситуації, коли ви повинні включити сертифікати у своє резюме.

Ви можете додати сертифікати до розділу освіти або створити інший розділ, який також містить курси. Перерахуйте їх, написавши спочатку назву сертифіката, потім назву організації чи асоціації та, нарешті, дату та деталі.

Чи варто додавати курси до свого резюме?

Якщо ви закінчили відповідні онлайн-курси, додайте їх у розділ підвищення кваліфікації. Однак робіть їх короткими та лаконічними, тому що вони не повинні бути родзинкою вашого резюме.

Ви можете пишатися своїм курсом з розробки програмного забезпечення на Coursera, але якщо ви подаєте заявку на посаду менеджера з соціальних мереж, це, ймовірно, не має жодного значення. Тому переконайтеся, що ці курси відповідають вашій посаді та можуть допомогти вам стати кращими у вашій майбутній посаді.

Таким чином, ви можете очікувати, що рекрутери запитають вас про курси під час співбесіди. Будьте готові розповісти про них та пояснити, як ви застосовуєте ці навички на практиці.

Создать резюме прямо сейчас

Шаблони для вашого резюме